KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!

Szanowni Państwo! W sobotę 15 grudnia 2018 r. pragniemy serdecznie zaprosić na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY! Kiermasz wraz z towarzyszącymi animacjami odbędzie się w Klubie Osiedlowym DĘBCZAK (os. Dębina 107 w Poznaniu) w godz. 14.00 – 19.00. Przedmiotem kiermaszu będzie lokalne rękodzieło; w tym rozmaite przedmioty codziennego użytku, doskonale nadające się na świąteczne upominki! Cały dochód przekazany zostanie na rzecz leczenia naszej koleżanki, Dagmary Kapitaniuk-Pertek. Przy tej okazji, zapraszamy również na aromatyczną herbatę i kawę, wspólne kolędowanie, a także świąteczne opowieści prowadzone przez BajOlę (Aleksandrę Suleja). Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne przejście z Klubu na teren osiedla i zapalenie symbolicznego światła na choince, gdzie również podzielimy się opłatkiem.

W PROGRAMIE:
godz. 14:00 – rozpoczęcie kiermaszu
godz. 16:00 – kolędowanie sąsiedzkie
godz. 17:00 – BajOla: świąteczne opowieści
godz. 19.00 – uroczyste zapalenie światła na osiedlowej choince oraz opłatek (wspólne wyjście z Klubu Osiedlowego)

Osoby chętne do przekazania czegoś od siebie na kiermasz prosimy o kontakt z Organizatorem Społeczności Lokalnej pod numerem telefonu: 515-749-515.
Szczegółowe informacje: www.facebook.com/zielonagrupa/ oraz

KIEDY: 15 grudnia (sobota) w godz. 14.00 – 20.00
GDZIE: Klub Osiedlowy DĘBCZAK (os. Dębina 107)
ZA ILE: wstęp bezpłatny

Działania realizowane są z inicjatywy Mieszkańców Dębca, we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową DĘBINA, Organizatorem Społeczności Lokalnej (MOPR Filia Wilda) oraz Stowarzyszeniem Zielona Grupa w ramach projektu pn.: „Dom Sąsiedzki”.

Komunikaty